Czym są płatności paysafecard
Kategorie:

Czym są płatności Paysafecard i kiedy z nich skorzystasz?

Chcesz zobaczyć, jak w kilku krokach uaktywnić bezpieczne płatności Paysafecard? Zastanawiasz się nad ich uniwersalnością i dostępnością? Czy Twoja tożsamość rzeczywiście nie musi być ujawniana podczas transakcji paysafecard online? Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym artykułem. Specjaliści Paybylink poruszyli w nim wiele kwestii – istotnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli e-sklepów planujących przyjmować te płatności internetowe.

Na czym polega płacenie z Paysafecard?

 1. Rejestrujesz się na stronie internetowej paysafecard lub poprzez intuicyjną aplikację mobilną.
 2. Przechodzisz przez proces weryfikacji, a następnie decydujesz, jaką kwotą chcesz zasilić swój wirtualny portfel.
 3. Udajesz się do wybranego punktu handlowego, aby gotówkowo lub bezgotówkowo nabyć stosowne doładowanie – podobnie jak w przypadku telefonicznych kart prepaid.
 4. Otrzymujesz od sprzedawcy paragon, na którym znajduje się kod QR oraz 16-cyfrowy PIN – to dzięki nim płatności internetowe typu paysafecard online są możliwe.
 5. Wprowadzasz wygenerowane dane w panelu aplikacji, po czym Twoja elektroniczna portmonetka zostaje uzupełniona o wspomniane środki.
 6. Finalizujesz transakcje internetowe wyłącznie do poziomu posiadanej puli pieniędzy – nie doprowadzisz do zadłużenia.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyjmować płatności paysafecard w swoim sklepie online, zapoznaj się z naszą ofertą, dostępną tutaj.

Gdzie kupisz kartę i jakie są limity?

Tylko w Polsce klienci mają do dyspozycji dziesiątki tysięcy punktów sprzedaży, gdzie bez problemu kupią kartę paysafecard, a właściwie voucher z doładowaniem. Są to wybrane:

 • supermarkety,
 • prywatne i sieciowe sklepy spożywcze,
 • kioski,
 • stacje benzynowe.

Zainteresowani mogą zasilać swoje wirtualne portfele z pomocą kodów PIN o wartości:

 • 20 PLN,
 • 30 PLN,
 • 50 PLN,
 • 100 PLN,
 • 200 PLN.

Obowiązujący u nas limit pojedynczej transakcji wynosi 1000 PLN. Warto też wspomnieć, że bony umożliwiające płatności internetowe przez paysafecard są dostępne w co najmniej 47 krajach.

Za co zapłacisz kartą prepaid?

Przede wszystkim za różnego rodzaju produkty i usługi online – ale nie tylko. Jako przykłady można podać:

 • portale z grami,
 • zakłady sportowe,
 • komunikatory, VoIP,
 • serwisy społecznościowe z muzyką oraz materiałami wideo,
 • usługi pamięci sieciowej – tzw. chmury, gdzie przechowuje się rozmaite pliki.

Nie każdy też wie, że vouchery z kodami PIN do płatności paysafecard mogą być kupowane przez osoby niepełnoletnie. To tłumaczy popularność metody wśród nastoletnich graczy, często nieposiadających jeszcze własnych kont osobistych.

Zalety płatności Paysafecard

Klienci z różnych części świata przekonali się, jak wiele można zyskać, używając tego rodzaju kont prepaid. Oto najmocniejsze strony paysafecard:

 1. Anonimowość – dane osobowe inicjatora płatności pozostają nieujawnione.
 2. Intuicyjność – obsługa całego systemu jest niezwykle prosta.
 3. Transnarodowość – można korzystać z wirtualnej portmonetki w wielu krajach i doładowywać ją środkami w różnych walutach.
 4. Innowacyjność – dzięki zastosowanym rozwiązaniom nie trzeba podawać numerów swoich kart płatniczych, a to minimalizuje ryzyko nadużyć.
 5. Uniwersalność – klient zlecający transakcję przez paysafecard online nie musi nawet posiadać rachunku bankowego.
 6. Wszechstronność – w ten sposób da się opłacić wiele produktów i usług.
 7. Dostępność – bony z kodami PIN, przez które realizuje się tego typu płatności internetowe, można kupić w wielu punktach.
 8. Praktyczność – nie trzeba obawiać się dodatkowych obciążeń, ponieważ niemożliwe jest doprowadzenie do zadłużenia. 

Brzmi obiecująco, prawda? Nie trać czasu i otwórz się na nowe możliwości – niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy też prowadzisz swój biznes w sieci.

Postaw na szybkie i wygodne płatności internetowe!

Powszechnie dostępne płatności paysafecard są znakomitym sposobem na bezpieczne i anonimowe zakupy online. Vouchery gotówkowe zadowolą wszystkich, którzy chcą mieć swoje internetowe wydatki pod ścisłą kontrolą. Prostota korzystania, brak konieczności powiązania z rachunkiem bankowym, możliwość dokonywania transakcji w obcych walutach – to wszystko sprawia, że rozwiązanie cieszy się rosnącym uznaniem. Z pomocą Paybylink szybko wdrożysz je na swej platformie e-commerce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *