Kategorie:

Najpopularniejsze metody płatności wśród kupujących

Dokładasz wszelkich starań, by wciąż unowocześniać swój sklep internetowy? Stale szukasz pól do optymalizacji, bo masz świadomość, że przy kolejnym wyborze większość klientów pokieruje się nie tylko ceną, ale również swoimi wcześniejszymi doświadczeniami zakupowymi? Zdajesz sobie sprawę, że płatność BLIKiem to powoli standard, a szybkie transfery są dla wielu ulubionym sposobem finalizowania transakcji? Doskonale! Otwórz się teraz na innych użytkowników i docieraj zawczasu tam, gdzie inni dopiero chcą zmierzać. Zaufaj Paybylink, sprawdzonemu partnerowi sektora e-commerce. Szybko się przekonasz, jak bardzo możemy rozwinąć Twój biznes.

Transfer w mgnieniu oka

Wykonywanie tradycyjnych przelewów celem opłacenia zakupów internetowych nie bez przyczyny staje się coraz mniej popularne i jest skutecznie wypierane przez szereg prostszych rozwiązań. Internauci pokochali szybkie transfery, a sklepy, które ich nie oferują, pozbawiają się znacznej części potencjalnych dochodów. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-handlem? A może wcześniej opierałeś swoją działalność głównie na sprzedaży stacjonarnej? Nie trać czasu, skontaktuj się z doradcą Paybylink, aby otrzymać szczegółową ofertę oraz więcej informacji na temat dostępnych funkcjonalności. Na początek chętnie zintegrujemy Twoją platformę z systemem przelewów online i wprowadzimy płatność BLIKiem. To opcje szczególnie lubiane przez polskich konsumentów, choć nie warto poprzestawać tylko na nich.

Szybkie zakupy z kartą płatniczą

To wciąż niezwykle popularny sposób na bezpieczne transakcje w sieci – zwłaszcza w krajach zachodnich. Pod względem otwartości na innowacje Polacy są w stanie zadziwić wielu swoich sąsiadów. Operatorzy płatności robią więc naprawdę sporo, by zaspokoić oczekiwania swoich klientów biznesowych. Jakie jeszcze rozwiązania są zatem szczególnie warte uwagi? Odpowiedź można znaleźć w bieżącej ofercie Paybylink, czyli:

  • Direct billing – sumą wymaganej wpłaty obciąża się saldo środków dostępnych na karcie prepaid lub dolicza się ją do rachunku abonamentowego, który wystawia operator.
  • Paysafecard – zainteresowany nabywa w punkcie sprzedaży specjalną kartę przedpłaconą o określonej wartości, a następnie wykorzystuje znajdujący się na jej odwrocie PIN, aby zakończyć transakcję. To system szczególnie lubiany przez osoby nieposiadające konta w banku, chcące zachować pełną anonimowość.
  • SMS Premium – osoba wysyłająca wiadomość pod specjalny numer telefonu otrzymuje w odpowiedzi produkt czy dostęp do usługi. Opłata za tego rodzaju SMS jest odpowiednio podwyższona.

Aby ułatwić znalezienie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, zadbaliśmy o solidnie opracowaną sekcję FAQ.

Płatności mobilne – prosto i wygodnie

Zastanawia Cię, dlaczego współczynnik tzw. porzuconych koszyków, czyli niezrealizowanych do końca zamówień, jest tak wysoki? W przypadku sklepów internetowych handlujących popularnymi towarami odpowiedź może być niezwykle prosta: brak pożądanej formy płatności lub techniczne przeszkody w sfinalizowaniu transakcji. Nie ma się co łudzić, że kupujący będzie próbował do skutku. Jeśli nie zostanie skuszony znacznie obniżoną ceną, najpewniej odwiedzi platformę konkurencji. Rozwiązania wdrażane przez Paybylink cechują się prostotą i wygodą. Wielu sprzedawców zapomina, że ich najważniejszy cel to satysfakcja klienta. Jeśli go osiągną, mogą liczyć nie tylko na lojalność konsumencką danego użytkownika. Istnieje bowiem spora szansa na skuteczne polecenia jego strony.

Tak wyglądają nowoczesne zakupy

Perspektywicznie patrzący przedsiębiorca wie, że od trendu popularyzacji płatności BLIKiem oraz innych rodzajów szybkich transferów nie ma już odwrotu. Branża e-commerce przeżywa niespotykany dotąd rozkwit, co skłoniło wiele firm do działania. Nowoczesne przelewy internetowe są też dogodną opcją dla osób obawiających się o bezpieczeństwo swoich danych. Wielopoziomowe certyfikaty powinny przekonać nawet tych najbardziej sceptycznych. Nie zastanawiaj się, zrób krok w przyszłość już dziś razem z Paybylink. Nasi doradcy stale służą pomocą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *