co powinien zapewnić operator bramki internetowej
Kategorie:

Wdrażasz system płatności online? Doradzamy, co powinien zapewnić Ci operator bramki

Stabilny system płatności online to dla sklepu działającego w sieci absolutna konieczność. Szybkie przelewy internetowe nie bez przyczyny cieszą się coraz większym uznaniem wśród kupujących. Osoby prowadzące większe platformy zakupowe wiedzą, że operator płatności gwarantujący odpowiednio duży pakiet rozwiązań, to partner, z którym współpraca na pewno się opłaci. O czym więc jeszcze warto pamiętać podczas wybierania najlepszej oferty dla swojego biznesu? Czy sprawdzona bramka płatności online rzeczywiście oznacza spore koszty dla zainteresowanego przedsiębiorcy? Dowiedz się, co mają do powiedzenia na ten temat eksperci Paybylink.

Twój biznes jest online? Bramka płatności jest właśnie dla Ciebie!

Ostatnie miesiące pokazały, że sektor e-commerce rośnie w imponującym tempie. To zaś oznacza, że szybkie przelewy internetowe również zyskują na znaczeniu. Użytkownicy sklepów online lubią mieć wybór, dlatego dobry operator płatności to taki, który udostępnia różne opcje – nie tylko te najpopularniejsze. Jeśli oprócz standardowych towarów sprzedajesz także produkty cyfrowe, oferta Paybylink będzie dla Ciebie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://paybylink.pl/

Nasza bramka płatności online obejmuje:

 • szybkie przelewy internetowe
 • paysafecard
 • Direct Carrier Billing
 • płatności BLIK
 • SMS Premium

Dzięki temu masz pewność, że dotrzesz także do tych odbiorców, którzy chętnie wybierają mniej popularne opcje płacenia za zakupy w internecie.

Z jakimi kosztami wiąże się dodanie systemu płatności w sklepie?

Właściwie zoptymalizowany system płatności online to pewna inwestycja w przyszłe zyski. Weryfikując, co proponuje dany operator, nie kieruj się wyłącznie ceną, bo pozbawisz się przydatnych funkcjonalności. Wśród najczęściej wymaganych opłat należy jednak wymienić:

 • koszt aktywacji – w Paybylink prosimy jedynie o wykonanie przelewu na kwotę 1 PLN, aby móc dokonać weryfikacji tożsamości właściciela rachunku bankowego,
 • prowizja od pojedynczej transakcji – ustalana bezpośrednio z operatorem płatności,
 • opłata za transfer środków z tzw. konta przejściowego na konto firmowe – także do uzgodnienia, ale na pewno warto ją negocjować.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty?

Aby wybrana bramka płatności online spełniła oczekiwania klientów, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, m.in.:

 • poziom zaawansowania systemów zabezpieczających – to kwestia kluczowa; jako przedsiębiorca przyjmujący szybkie przelewy internetowe i nie tylko, nie możesz mieć na tym polu żadnych wątpliwości,
 • kontrahenci, jakich obsługuje dany operator płatności – jeśli współpracuje z liczącymi się podmiotami, można być spokojnym,
 • akceptowane metody finalizowania transakcji – nie należy ograniczać się jedynie do tych najbardziej popularnych,
 • propozycje cenowe – są istotne, ale z pewnością nie najważniejsze.

Nie podejmuj decyzji w pośpiechu i pamiętaj, że oprócz twardych danych liczy się także podejście do klienta, na co w Paybylink zwracamy szczególną uwagę.

Co zyskujesz, decydując się na bramkę płatności?

 1. Osiągnięcie wyższej konwersji sprzedaży – potencjalny kupujący, mając do dyspozycji szybkie przelewy internetowe oraz inne formy płatności, rokuje lepiej od tych, którzy nie mogą skorzystać z tylu opcji.
 2. Otwarcie się na nowych klientów, także niepełnoletnich – chcących płacić np. przez system paysafecard.
 3. Zdynamizowanie procesu realizacji zamówień i wyeliminowanie konieczności oczekiwania na zaksięgowanie środków.
 4. Zdobycie większego zaufania kupujących, ceniących sobie szyfrowanie transakcji protokołem SSL.
 5. Budowanie profesjonalnego wizerunku – bramka płatności online, to jasny sygnał, że sklep nadąża za nowoczesnymi rozwiązaniami.

Wiesz już, czego szukasz? Skontaktuj się z Paybylink!

Paybylink to ceniony operator płatności, który od początku wyróżnia się jakością świadczonych usług. Szybkie przelewy internetowe wdraża na bardzo konkurencyjnych warunkach. Doświadczeni specjaliści dbają o to, by pogodzić interesy klientów i końcowych odbiorców. Jeżeli wybierzesz odpowiednio silny system płatności online, z czasem dorównasz najlepszym standardom branży e-commerce. Aby uniknąć jakichkolwiek wątpliwości, zdecyduj się na bezpośredni kontakt z nami. Przygotujemy ofertę bazującą na Twoich długoterminowych oczekiwaniach i bieżących możliwościach finansowych. Jeśli potrzebna Ci sprawdzona bramka płatności online, to wybierz Paybylink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *