Najczęstsze pytania


Dla kupującego

Oczywiście, wszystkie wpłacone środki są bezpieczne i trafiają do Sprzedającego. Dodatkowo nadzór nad środkami pieniężnymi sprawuje Krajowy Nadzór Finansowy.

Odszukaj na swojej skrzynce email wiadomość od serwisu PayByLink ("Nowa płatność przelewem na rzecz XXX") i kliknij w załączony link "Sprawdź status transakcji". Jeśli na stronie zobaczysz komunikat "Prawidłowo przeprowadzono transakcje!" oznacza to, że Sprzedający otrzymał Twoją wpłatę. Paybylink nie świadczy żadnej innej usługi prócz przekazu środków do Sklepu w związku z tym ze wszystkimi reklamacjami należy kontaktować się bezpośrednio ze Sprzedającym.

Paybylink jako pośrednik finansowy nie ma prawa rozporządzać środkami Sprzedających w związku z tym w sprawie zwrotu należy kontaktować się bezpośrednio ze Sklepem.

Jeśli środki nie zostały przelane na konto Sprzedającego proszę po prostu pozostawić transakcje do automatycznego wygaszenia.

Po wygenerowaniu dyspozycji przelewu dla Sklepu otrzymasz od nas wiadomość email z linkiem do sprawdzenia statusu transakcji.

Każdy sklep indywidualnie wybiera metody płatności jakie chce obsługiwać w swoim sklepie. Jeśli nie widzisz takiej metody oznacza to, że Sprzedający nie chce przyjmować wpłat kartą.

Dla sprzedającego

Rejestracja jest jak najbardziej darmowa. Wymagamy natomiast potwierdzenia rachunku bankowego Sklepu za co pobieramy opłatę 1zł.

Licytowanie się tutaj z innymi firmami nie ma sensu ponieważ wszyscy reprezentują podobnie wysoki poziom. Sprawdź po prostu jakie mamy podejście do klienta a sam zauważysz, że jesteś dla Nas współpracownikiem a nie kolejnym numerkiem w systemie.

Cały proces rejestracji jest w pełni automatyczny i trwa kilka sekund. Wystarczy, że podasz swój NIP oraz adres email. Aby uzyskać jednak pełen dostęp będzie konieczna weryfikacja rachunku bankowego oraz tożsamości osoby rejestrującej konto poprzez przesłanie na nasz rachunek bankowy kwoty 1zł. Cały proces rejestracji nie powinien trwać więcej niż 1 dzień (wszystko zależy od czasu księgowania przelewu weryfikacyjnego).

Środki z usługi "Pay by Link" tj. przelewy online przekazywane są w systemie D+1 czyli następnego dnia roboczego.

Wszystkie umowy znajdziesz w zakładce "Dokumenty".

Oczywiście, pod warunkiem, że posiadasz rachunek w Polskim banku.

Brak odpowiedzi na Twoje pytanie?