Paybylink

Metody płatności

Prowadzisz od niedawna sklep online? Chcesz zintegrować z nim najpopularniejsze systemy płatności internetowych? Sprawdź, jakie to proste dzięki Paybylink. Zadbaj o wygodę swoich klientów i wyjdź ich potrzebom naprzeciw, a szybko się przekonasz, że było warto.

świnka skarbonka
paybylink tło 1
paybylink tło 2
paybylink tło 3
paybylink tło 4

Szybkie przelewy Pay-by-Link


To najlepszy sposób na bezpieczeństwo płatności online oraz zagwarantowanie poprawności wprowadzonych danych. Ewentualnym pomyłkom można zapobiec właśnie dzięki rozwiązaniom Pay-by-Link. Z ich pomocą bank uzupełnia oraz weryfikuje potrzebne informacje, tym samym nie pozostawiając cyberprzestępcom pola do działania. Zakupy przez internet tą metodą trwają krócej, a wpłaty księgowane są szybciej.

Kobieta wykonująca szybki przelew Pay-by-Link
23 Obsługiwanych
banków
mTransfer
ING Bank Śląski
Bank Pocztowy
Santander
PKO BP
BNP PARIBAS
Inteligo
Pekao SA
credit agricole
Neobank
Alior Bank
NestBank
Millenium Bank
VeloBank
Citi handlowy
Płatność BLIK-iem za pomocą smartfona

Płatności mobilne BLIK


BLIK nie bez powodu zrewolucjonizował polski rynek płatności elektronicznych. Aby sfinalizować transakcję, wystarczy wpisać kilkucyfrowy kod, generowany automatycznie w aplikacji bankowej. Trwa to znacznie krócej niż płacenie kartą przez internet, a niektórym przypomina szybkie przelewy online. Jeśli w Twoim e-sklepie nie można jeszcze kupować tą metodą, zmień to dzięki Paybylink.

Płatności SMS Premium


Dzięki Paybylink umożliwisz swoim klientom wykorzystywanie usług SMS Premium jako wygodnej formy płatności. Sfinalizowanie transakcji online tą metodą jest niezwykle proste. Wymaga jedynie wysłania konkretnej wiadomości pod określony, skrócony numer telefonu. Nie pobieramy opłat stałych za utrzymywanie tej funkcjonalności, rozliczenia bazują na atrakcyjnym systemie prowizyjnym.

Kobieta korzystająca z płatności SMS Premium Rate na smartfonie
Użytkownik korzystający z Direct Carrier Billing na smartfonie

Direct Billing


Sektor płatności elektronicznych wciąż jest otwarty na nowe rozwiązania. Direct Billing, zwane niekiedy następcą SMS premium, to jedno z nich. Siła tkwi w prostocie działania: kwotę realizowanej transakcji dolicza się do rachunku abonenta danej sieci komórkowej. Jeśli zaś kupujący nie zawarł ze swoim operatorem umowy abonamentowej, sumą szybkiego transferu środków obciąża się jego kartę prepaid.

Dostępne w sieciach

T-Mobile
Play
Plus
Orange

Płatności kartami Paysafecard


Metoda Paysafecard to popularna na całym świecie forma płatności bazująca na przedpłaconych, wcześniej doładowanych kartach lub kuponach online. Cieszy się dużym uznaniem wśród osób niemających rachunku bankowego i karty płatniczej. Pozwala realizować transakcje przez internet tylko do określonego limitu, wystarczy podać kilkunastocyfrowy kod. Pozwól klientom płacić nią również w swoim sklepie.

Dostępne w punktach Auchan Żabka Kolporter Fresh Market Pepco Kiosk Ruchu

Bez ukrytych opłat! Dołącz do nas już dzisiaj

Załóż konto
I pobieraj płatności nawet w 24h

Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów