Nasze usługi

Płatności SMS Premium

Rewolucyjne mikropłatności SMS to przyszłościowe rozwiązanie, które możesz wdrożyć u siebie już dzisiaj i tym samym otworzyć się na szersze grono klientów. Nie trać czasu, przekonaj się sam, jak wiele możesz zdziałać dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Pay-by-Link.

Płatności
SMS Premium MO


Co to jest SMS Premium?

Usługa jednorazowych płatności online, których dokonuje się za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Mechanizm działania wygląda następująco: użytkownik wysyła SMS pod specjalny, skrócony numer - tzw. premium rate, a następnie otrzymuje odpowiedź z kodem autoryzacyjnym, który musi wprowadzić, aby sfinalizować transakcję. Koszt wysłania takiej wiadomości jest wcześniej uzgodniony, zostaje doliczony do rachunku abonenta danego operatora lub zmniejsza sumę środków na aktywnej karcie prepaid.

Dla kogo usługa SMS Premium?

Usługa SMS Premium jest idealnym rozwiązaniem m.in dla twórców, którzy chcą zmonetyzować swój czas. Należy jednak pamiętać, że każdy klient wysyłający wiadomość o podwyższonej kwocie musi otrzymać produkt zwrotny.

Mężczyzna korzystający z usługi SMS Premium na smartfonie
Kampanie marketingowe SMS

Świetnie sprawdzają się w roli narzędzia wspierającego usługi e-commerce, ale również przy realizowaniu odrębnych działań promocyjnych. Dzięki kampaniom marketingowym SMS możesz więc informować swoich klientów o przyjętych wpłatach, statusie złożonego zamówienia, nowościach pojawiających się w ofercie, a także przesyłać wszelkie ważne komunikaty, ale nie tylko. Możliwości jest sporo, dlatego warto z nich umiejętnie skorzystać. Dzięki systemowi Pay-by-Link zrobisz to dobrze.

Zalety SMS Premium Rate

Korzyści z mikropłatności SMS są nieocenione. Jakie z nich zalicza się do najistotniejszych? Przede wszystkim bezpieczeństwo danych, ponieważ końcowy użytkownik nie musi ich podawać. Kolejna to łatwość wdrożenia pod kątem technicznym - pomimo tego specjaliści Pay-by-Link są zawsze w gotowości. Nasi klienci mają też duże pole manewru pod kątem doboru taryf, jednak płatności przez SMS są przede wszystkim szybkie i niezwykle wygodne. To zalety nie do przecenienia.

Zastosowania mikropłatności SMS

Cieszące się niezmienną popularnością systemy płatności SMS pozwalają błyskawicznie odblokować dostęp zarówno do wielu treści rozrywkowych, jak i edukacyjnych. Artykuły eksperckie? Poradniki? Jak najbardziej. Gry online dzięki opcji premium? Zdecydowanie. Różnego typu mikropłatności są też chętnie wdrażane przez organizatorów konkursów, loterii, sond czy głosowań. Prostota i skuteczność działania jak zwykle wygrywają.

Mikropłatność SMS na smartfonie

System płatności SMS w Paybylink


Dlaczego warto?

  • Nie ponosisz stałych opłat - rozliczamy się na podstawie atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo obsługiwanych płatności - mamy certyfikat Certum i widniejemy w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego
  • Wymagamy minimum formalności - rejestracja przebiega bardzo sprawnie, nie zajmuje dużo czasu
  • Za aktywację konta pobieramy tylko 1 PLN
  • Przez miesiąc prowizja wynosi 0%
  • Nasi specjaliści są do stałej dyspozycji
kształt w tle 1 kształt w tle 2 kształt w tle 3
Nowość

DirectBilling - czyli ulepszone płatności mobilne


Mężczyzna korzystający z Direct Billing na smartfonie
Czym jest Direct Carrier Billing?

Direct Carrier Billing to alternatywny kanał płatności online, który łączy pewne cechy usług SMS Premium Rate z płatnościami internetowymi. Polega na poleceniu dodania obciążenia do rachunku telefonicznego w przypadku post-paid’ów i pomniejszeniu salda konta w przypadku pre-paid’ów. Płatność tą metodą jest anonimowa i nie wymaga podania przez użytkownika dodatkowych danych, jak w przypadku np. przelewów bankowych.

Wszystko w jednym

Płatność w ramach Direct Carrier Billing jest realizowana od początku do końca na ekranie smartfona, czyli od zamówienia, przez weryfikację, aż po finalizację transakcji. Organizator może uruchomić DCB w modelu płatności jednorazowej lub cyklicznej, co umożliwi obsługę sklepów internetowych, serwisów dostępowych, abonamentowych, płatnych subskrypcji. Wartość transakcji w ramach usługi Direct Carrier Billing jest określana przez organizatora i może mieć wartość już od 1 grosza oraz postępować również co 1 grosz nawet do 150 zł

Dostępne w sieciach

T-Mobile
Play
Plus
Orange

Ile to kosztuje?


Brak stałych opłat,
pobieramy jedynie niską prowizję

Tabela opłat i prowizji

Operator Twój procent
Orange do 73%
Plus do 65%
Play do 75%
T-Mobile do 67%
Prowizja Twój procent
Od 0 zł 50.5%
Od 5.000 zł 51%
Od 25.000 zł 51.5%
Od 50.000 zł 52%

SMS Premium Rate FAQ - najczęściej zadawane pytania


Za założenie konta w systemie Paybylink nic nie zapłacisz. Aby móc potwierdzić dane z procesu rejestracji, wystarczy wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 PLN według podanych instrukcji. Gdy konto zostanie aktywowane, dodajesz nowy kanał SMS w zakładce „SMS Premium”. Proste, prawda? W razie trudności możesz liczyć na naszą pomoc.

Przejrzystość warunków współpracy to podstawa. Wysokość prowizji jest uzależniona od obrotu według następujących progów:
  • 0 - 10 tys. PLN - 50,5%,
  • 10 - 50 tys. PLN - 51%,
  • od 100 tys. PLN - 52%.
W razie jakichkolwiek pytań nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Zatelefonuj, napisz lub skorzystaj z opcji czatu na żywo.

Każdy przedsiębiorca, którego płatności mamy możliwość obsługiwać, podaje wcześniej numer rachunku bankowego, na jaki mają wpływać pieniądze z systemu Premium SMS. Środki przelewamy regularnie. Szczegóły można sprawdzić w panelu klienta. Jeśli chcesz zasięgnąć dokładniejszych informacji, skontaktuj się z jednym z doradców Paybylink.

Standardowo środki wypłacamy do 7 dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego, który trwa 1 miesiąc. Dla klientów chcących otrzymywać regularne wpłaty z obsłużonych przez nas mikropłatności SMS uruchomiliśmy usługę „Wcześniejsza Wypłata”, wiążącą się z 5% prowizją. Pieniądze mogą być przelewane np. co 2 dni i w przeciągu 2 dni będą wpływały na wskazany rachunek bankowy.

Ta czynność na pewno nie zabierze zbyt wiele czasu. Klient Paybylink zgłasza w systemie chęć przyjmowania płatności SMS Premium. Następny krok to weryfikacja poprawności regulaminów, na jakie musi wyrazić zgodę kupujący, jak i legalności sprzedawanych produktów. Gdy wszystko zostanie zatwierdzone, możliwość dokonywania płatności zostanie uruchomiona najpóźniej w ciągu 24 godzin. Kwestią integracji z systemem wewnętrznym zajmuje się sprzedający. Paybylink udostępnia dane interfejsu programistycznego aplikacji (API) celem weryfikacji kodów zwrotnych. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wypróbuj płatności SMS Premium już teraz!