Nasza usługa

Płatności SMS
i DirectBilling

Obsługujemy płatności realizowane za pośrednictwem salda rachunku GSM

Nowość

DirectBilling - czyli
ulepszone płatności mobilne


Czym jest Direct Carrier Billing?

Direct Carrier Billing to alternatywny kanał płatności online, który łączy pewne cechy usług SMS Premium Rate z płatnościami internetowymi. Polega na poleceniu dodania obciążenia do rachunku telefonicznego w przypadku post-paid’ów i pomniejszeniu salda konta w przypadku pre-paid’ów. Płatność tą metodą jest anonimowa i nie wymaga podania przez użytkownika dodatkowych danych, jak w przypadku np. przelewów bankowych.

Wszystko w jednym

Płatność w ramach Direct Carrier Billing’u jest realizowana od początku do końca na ekranie smartfona, czyli od zamówienia, przez weryfikację, aż po finalizację transakcji. Organizator może uruchomić DCB w modelu płatności jednorazowej lub cyklicznej, co umożliwi obsługę sklepów internetowych, serwisów dostępowych, abonamentowych, płatnych subskrypcji. Wartość transakcji w ramach usługi Direct Carrier Billing jest określana przez organizatora i może mieć wartość już od 1 grosza oraz postępować również co 1 grosz nawet do 150 zł

Dostępne w sieciach

Przebieg płatności
DirectBilling


1
Podanie swojego
numeru telefonu
2
Poczekaj na
wiadomość
3
Odpowiedz SMSem
aby zapłacić
4
Transakcja
zakończona

Płatność
SMS Premium


Co to są SMS Premium?

Usługa związana ze specjalnym zakresem numerów skróconych. Za wysłanie SMS-a na taki numer nadawca wiadomości jest obciążany podwyższoną kwotą, która jest jednakowa dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych i nie zależy od przynależności do sieci konkretnego operatora ani od planu taryfowego abonenta.

Dla kogo usługa SMS Premium?

Usługa SMS Premium jest idealnym rozwiązaniem m.in dla twórców, którzy chcą zmonetyzować swój czas. Należy jednak pamiętać, że każdy klient wysyłający wiadomość o podwyższonej kwocie musi otrzymać produkt zwrotny.

Ile to kosztuje?


Brak stałych opłat,
pobieramy jedynie niską prowizję

Tabela opłat i prowizji

Operator Twój procent
Orange do 73%
Plus do 65%
Play do 75%
T-Mobile do 67%
Prowizja Twój procent
Od 0 zł 50.5%
Od 5.000 zł 51%
Od 25.000 zł 51.5%
Od 50.000 zł 52%

Dołącz do nas
już teraz!