Nasza usługa

Szybkie przelewy online

Postaw na bezpieczeństwo transakcji w swoim sklepie. Zaufaj najlepszym.

świnka skarbonka - infografika
grafika tła 1
grafika tła 2
grafika tła 3
grafika tła 4

Błyskawiczne płatności internetowe
Pay-By-Link


Kobieta wykonująca płatność online
Co to jest Pay-By-Link?

System Pay-By-Link powstał dzięki współpracy banków z nowoczesnymi podmiotami technologicznymi. Zamierzano przyspieszyć oraz uprościć zakupy internetowe. Opracowanie bezpiecznych płatności online zrewolucjonizowało cały sektor e-commerce. Ręczne wpisywanie danych do przelewu zostało zastąpione przez błyskawiczne transfery. Kupujący jedynie potwierdza operację, a sprzedający nie musi długo czekać na zaksięgowanie środków.

Proste przelewy bankowe bez pomyłek

Niezbędne dane do przelewu są uzupełniane przez bank przy wsparciu Paybylink. Dzięki temu eliminuje się ryzyko wpisania niepoprawnego numeru rachunku czy podania błędnej kwoty. Szybkie płatności internetowe to korzyść zarówno dla właściciela sklepu online, jak i jego klientów.

Bezpieczeństwo i pewność

Dlaczego zapłata online poprzez usługę Pay-By-Link to bezpieczne rozwiązanie? Składa się na to kilka czynników: automatyczne uzupełnianie danych do przelewu internetowego wraz z ich weryfikacją przez bank, wielopoziomowe systemy zabezpieczeń na czele z certyfikatem SSL, jak również nadzór ze strony Krajowego Nadzoru Finansowego.

Przelewy online w największych bankach

Aktywnie współpracujemy z aż 23 bankami obecnymi na polskim rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twój sklep internetowy będzie atrakcyjny dla szerokiego grona odbiorców.

Mikropłatność SMS na smartfonie
23 Obsługiwanych
banków
mTransfer
ING Bank Śląski
Bank Pocztowy
Santander
PKO BP
BNP PARIBAS
Inteligo
Pekao SA
Idea Bank
credit agricole
Neobank
Alior Bank
NestBank
Millenium Bank
Getin Bank
Citi handlowy

Jak działa szybki przelew online?


Istotą szybkich przelewów online jest bezpieczne powiązanie sklepu internetowego z infrastrukturą bankową. To eliminuje ryzyko pomyłki i lepiej zabezpiecza obie strony transakcji przed potencjalnymi atakami hakerskimi.

 • 1

  Kupujący dodaje produkt do wirtualnego koszyka.

 • 2

  Następnie zostaje przekierowany na stronę, gdzie dokonuje wyboru formy płatności.

 • 3

  Przy przelewach natychmiastowych wszystkie dane są automatycznie uzupełniane przez bank.

 • 4

  Po weryfikacji i zatwierdzeniu transakcji przez kupującego środki trafiają w ciągu kilku minut do sprzedającego, który może rozpocząć realizację zamówienia.

kształt 1 kształt 2 kształt 3 kształt 4

Szybka integracja płatności w Twoim sklepie


Założenie konta w Paybylink nie zajmie Ci dużo czasu, ponieważ stale dbamy o przejrzystość oraz intuicyjność naszego systemu do błyskawicznych płatności online. Dzięki wsparciu dla najchętniej wykorzystywanych platform e-commerce odpowiadamy na potrzeby właścicieli wielu sklepów internetowych. Wszelkie szczegóły oraz niezbędną dokumentację znajdziesz tutaj.

sklepy internetowe obsługiwane przez Paybylink

Bez ukrytych opłat! Dołącz do nas już dzisiaj

Załóż konto
I pobieraj płatności nawet w 24h

Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów