Metoda Płatności

Płatności Paysafecard online

Popularność usługi Paysafecard online nie słabnie. To przedpłacona karta-zdrapka, pozwalająca na bezpieczne oraz anonimowe zakupy w sieci do określonej kwoty. Funkcjonuje na świecie od kilkunastu lat, a swoją dostępnością obejmuje 42 kraje. Możliwa do kupienia w ponad 450 tys. punktów sprzedaży.

Co to jest Paysafecard?


To system działający w wielu krajach na całym świecie, szczególnie chętnie wykorzystywany przez osoby niemające rachunku bankowego oraz przypisanej do niego karty płatniczej. Paysafecard umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w internecie bez konieczności podawania swoich danych osobowych. Zasada działania jest niezwykle prosta: w jednym z 450 tys. punktów sprzedaży kupuje się kartę-zdrapkę o określonej wartości. Podana suma równa się kwocie, jaką można wydać na zakupy w sieci.

Płatności Paysafecard
Dostępne w punktach Auchan Żabka Kolporter Fresh Market Pepco Kiosk Ruchu

Proces płatności
Paysafecard

To znacznie prostsze i bezpieczniejsze niż może się wydawać. Wyjaśniamy wszystko krok po kroku.
1

Kupno karty
Paysafecard

Dzięki zaawansowanej sieci dystrybucji, karty Paysafecard można nabyć w Polsce w wielu punktach popularnych sieci handlowych, np.: Żabka, Auchan, Ruch, Pepco czy Kolporter. Dostępne nominały to: 20, 30, 50, 100, a nawet 200 PLN.

2

Wybór płatności Paysafecard
w sklepie online

Przed zakupem karty Paysafecard należy upewnić się, czy jest honorowana przez dany sklep internetowy. Jeśli tak, wystarczy wybrać ją spośród wszystkich opcji sfinalizowania transakcji.

3

Przepisanie PINu
z karty

Podany kod PSC, czyli ciąg znaków widoczny na Paysafecard online, to niezbędny element do zakończenia wybranej płatności internetowej. Jeśli kupujący ma wystarczającą ilość środków na karcie, wszystko przebiegnie bez komplikacji.

4

Zatwierdzenie
transakcji

Po sfinalizowaniu płatności za pomocą PIN-u z karty Paysafecard odbiorca pieniędzy automatycznie otrzymuje stosowną informację. To pozwala na natychmiastową realizację opłaconego zamówienia.

Paysafecard z nami - dlaczego warto?


Brak stałych opłat,
pobieramy jedynie niską prowizję

Bezpieczeństwo płatności

Czy karty Paysafecard są na tyle popularne, że opłaca się wprowadzać tę formę płatności we własnym sklepie online? Jak najbardziej. Chętnie sięgają po nie kupujący, którzy pragną zachować pełną anonimowość i mieć poczucie bezpieczeństwa swoich danych. Tylko prosty kod PSC dzieli ich od szybkiej transakcji. To w wielu przypadkach ciekawa alternatywa dla mikropłatności finalizowanych drogą SMS. Co więcej, sklepy honorujące Paysafecard przechodzą restrykcyjną weryfikację - to jeden z charakterystycznych czynników tej usługi.


Błyskawiczna realizacja płatności

Metoda ta niesie za sobą korzyści także dla podmiotów realizujących zamówienia i przyjmujących płatności. Nie muszą one czekać na najbliższą sesję międzybankowych księgowań lub pierwszą w kolejnym dniu roboczym. System natychmiast powiadamia odbiorcę o pomyślnym zakończeniu transakcji. To sprawia, że przesyłka może trafić do kupującego znacznie szybciej. 


Bezbłędne transakcje

Warto też nadmienić, że karty Paysafecard niwelują ryzyko popełnienia błędu przez osobę inicjującą płatność. Nie trzeba wpisywać żadnych danych ani też numeru końcowego rachunku bankowego.


Korzystny system prowizji

Dla właścicieli sklepów online, którzy rozważają implementację Paysafecard poprzez Paybylink, zachętą mogą być atrakcyjne progi prowizyjne. Jesteśmy otwarci na rozmowy i negocjacje. Jeśli wykażesz, że warunki zaproponowane przez naszego doradcę nie są na tle konkurencji najkorzystniejsze dla Twojego biznesu, chętnie przygotujemy spersonalizowaną ofertę.


Warto obsługiwać płatności Paysafecard, pamiętaj o tym!

Najczęstsze pytania o Paysafecard


Jak już wiesz, po karty przedpłacone Paysafecard niezwykle chętnie sięgają osoby niemające rachunku bankowego, a także te, które cenią sobie system prepaid - pozwalający na pełną kontrolę wydatków. Wyjdź ich potrzebom naprzeciw - zaimplementuj PSC z pomocą Paybylink w swoim sklepie online.

Zastanawiasz się, gdzie można kupić kody PSC? Jeśli przyszły użytkownik nie ma zamiaru wychodzić z domu, a tym samym odwiedzać jednego z punktów partnerskich sieci handlowych, może otrzymać 16-cyfrowy PIN bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową. Wystarczy odwiedzić tę stronę i postępować zgodnie z podanymi instrukcjami. Paysafecard sprawdza się tam, gdzie wiele innych metod płatności zawodzi z uwagi na występujące bariery technologiczne.

Jeśli nie jesteś pewien, jakie kwoty doładowań obowiązują w przypadku systemu Paysafecard, to już wyjaśniamy! Na chwilę obecną dostępne nominały PSF to: 20, 30, 50, 100 oraz 200 PLN. Sam decydujesz, która opcja będzie dla Ciebie optymalna.

Ta metoda płatności nie ma sobie równych pod względem prostoty. Wpisujesz kilkunastocyfrowy kod we wskazanym miejscu i gotowe! Nie musisz się zastanawiać, za ile środki dotrą do odbiorcy. Otrzyma on natychmiast powiadomienie o zrealizowanej płatności.

To zależy od asortymentu sklepu, który umożliwia realizację tego typu płatności. PSC cieszy się szczególną popularnością wśród fanów gier online, ale nie tylko. Zasięg tej metody płatności rozszerza się od kilkunastu lat, a nowych użytkowników niezmiennie przybywa.

W rozmaitych sklepach online oraz serwisach internetowych o charakterze rozrywkowym - jak np. platformy z grami. Z Paysafecard chętnie korzysta młodzież, która jeszcze nie ma rachunku bankowego. Dzięki PSF można też szybko zapłacić za dodatkową przestrzeń do przechowywania danych na zewnętrznych serwerach, czyli w tzw. chmurze.

Chcesz zweryfikować stan swoich środków w ramach Paysafecard? Odwiedź oficjalną stronę internetową www.paysafecard.com i miej wszystko pod kontrolą.

Bez ukrytych opłat! Dołącz do nas już dzisiaj

Załóż konto
I pobieraj płatności nawet w 24h

Aktywacja 1 zł - bez ukrytych kosztów