Metoda Płatności

Płatności mobilne BLIK

Kto pamięta numer karty płatniczej?
Z BLIKIEM te problemy to przeszłość.

Przepisujesz krótki kod z aplikacji, akceptujesz transakcję i voilà! Zakupy online są zapłacone.

Kobieta korzystająca z płątności BLIK na smartfonie
kształt 3 kształt 4

Proste płatności
BLIK-iem


Co to jest BLIK?

To polski system płatności mobilnych, który dzięki swej prostocie i szybkości działania cieszy się niezwykłą popularnością. Wystarczy mieć przy sobie jedynie telefon, by dokonywać transakcji online, wypłacać gotówkę z bankomatów i płacić w sklepach czy punktach usługowych – BLIK umożliwia też korzystanie w nich z usługi cashback. Operacje autoryzuje się za pomocą 6-cyfrowych, jednorazowych kodów, ograniczonych czasowo. To sprawia, że jakiekolwiek próby oszustwa czy wyłudzenia są teoretycznie niemożliwe.

Czy BLIK jest bezpieczny?

Jak najbardziej. Osoba inicjująca przez smartfon daną transakcję ma wszystko pod kontrolą. Widzi, kto jest odbiorcą płatności oraz jaka kwota ma być przelana na rachunek końcowy. Tylko podanie unikalnego kodu umożliwia sfinalizowanie złożonej dyspozycji. Wielbiciele kupowania w sklepach online bardzo cenią BLIK, ponieważ całą operację mogą przeprowadzić z poziomu telefonu. Wystarczy połączenie z siecią internetową.

logotyp BLIK na smartfonie
Płatność zbliżeniowa smarfonem z BLIK-iem
Jak podłączyć system BLIK?

To specjaliści Paybylink zajmują się kompleksową integracją tego systemu z daną platformą zakupową. Właściciel sklepu internetowego podpina jedynie główną bramkę płatności online, po czym wszystkie metody stają się łatwo dostępne w jednym miejscu. Nasi klienci nie muszą się obawiać wielogodzinnych, skomplikowanych konfiguracji.

Kto może korzystać z płatności BLIK?

Zlecenie i finalizowanie transakcji BLIK-iem jest niezwykle proste. Wystarczy smartfon połączony z internetem oraz konto i aplikacja w banku obsługującym tę metodę płatności. To wszystko! Proste, prawda? Twoi klienci na pewno docenią tę funkcjonalność.

Płatności BLIK w Paybylink


Dlaczego warto?

  • Rosnąca popularność systemu BLIK w sektorze e-commerce
  • Koszt aktywacji konta - tylko 1 PLN
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji
  • Niewielka prowizja, niskie opłaty
  • Bezproblemowa integracja ze sklepem online
  • Łatwość obsługi z punktu widzenia kupującego

Przedstawione zalety nie mogą budzić wątpliwości – BLIK na dobre zrewolucjonizował polski rynek płatności internetowych. Pokazał też, że największy potencjał często tkwi w najprostszych rozwiązaniach. Czy za kilka lat stanie się dominującą formą autoryzowania transakcji? Bardzo możliwe.

kształt w tle 1 kształt w tle 2 kształt w tle 3

Płatności BLIK w największych bankach


Mikropłatność SMS na smartfonie
28 Obsługiwanych
banków
Współpracujemy z najlepszymi

Coraz popularniejszy system BLIK jest na tę chwilę dostępny w aplikacjach mobilnych następujących banków: PKO Bank Polski, Bank Millennium, BNP Paribas, Alior Bank, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, Credit Agricole, Getin Bank, Bank Pekao S.A. oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Jak widać, żaden z graczy liczących się na polskim rynku usług bankowych nie pominął systemu BLIK w swojej ofercie. Niektóre banki wprowadziły specjalne skróty w swoich aplikacjach, aby dodatkowo ułatwić korzystanie z tego narzędzia.

mTransfer
Neobank
Alior Bank
NestBank
Millenium Bank
Euro PBL
Przelew24 WBK
Volkswagen Bank
Toyota Bank

Pozwól klientom płacić BLIK-iem!