Chat with us, powered by LiveChat

Jak wdrożyć szybkie płatności Paybylink w sklepie internetowym?

Czy można dziwić się, że bezpieczne płatności online cieszą się tak dużą popularnością, a w sektorze e-commerce coraz śmielej wypierają tradycyjne przelewy? Bynajmniej. To doskonała alternatywa dla samodzielnego logowania się do systemu bankowego i ręcznego wypełniania wszystkich pól, mogącego skutkować pomyłką. Prowadzisz swój biznes i chcesz sprzedawać nie tylko stacjonarnie, ale też w sieci? Słusznie, liczba wielbicieli zakupów internetowych stale rośnie. Jeśli wdrożysz stabilny i wszechstronny system płatności, jak np. Paybylink, masz szansę zyskać wielu nowych klientów i znacznie zwiększyć dotychczasowe obroty.

Płatności SMS Premium MO, MT, IVR – różnice

Pojęcie SMS Premium zna zapewne większość osób korzystających w jakikolwiek sposób z usług operatorów telefonii komórkowych. Chodzi oczywiście o skrócone numery, pod które można wysyłać wiadomości tekstowe, aby wziąć udział w konkursie, wesprzeć wybraną fundację charytatywną bądź też zagłosować na swojego faworyta podczas telewizyjnego programu na żywo. To jednak nie wszystko. Coraz większą popularnością cieszą się bowiem systemy płatności SMS i to im poświęcimy dziś więcej uwagi.

Najpopularniejsze metody płatności wśród kupujących

Dokładasz wszelkich starań, by wciąż unowocześniać swój sklep internetowy? Stale szukasz pól do optymalizacji, bo masz świadomość, że przy kolejnym wyborze większość klientów pokieruje się nie tylko ceną, ale również swoimi wcześniejszymi doświadczeniami zakupowymi? Zdajesz sobie sprawę, że płatność BLIKiem to powoli standard, a szybkie transfery są dla wielu ulubionym sposobem finalizowania transakcji? Doskonale! Otwórz się teraz na innych użytkowników i docieraj zawczasu tam, gdzie inni dopiero chcą zmierzać. Zaufaj Paybylink, sprawdzonemu partnerowi sektora e-commerce. Szybko się przekonasz, jak bardzo możemy rozwinąć Twój biznes.

Bramki płatności online – jak wybrać?

Posiadasz lub dopiero planujesz założyć swój e-sklep? Doskonale wiesz, jak ważne jest, by klienci mogli płacić szybko, a przede wszystkim bezpiecznie? Wyjdź naprzeciw tym potrzebom i przekonaj się, ile korzyści niesie ze sobą bramka płatności online – zarówno dla przedsiębiorcy, jak i końcowego użytkownika. Którą z dostępnych na rynku opcji warto rozważyć? Bardziej opłaca się skupić na wdrażaniu niszowych rozwiązań czy lepiej poprzestać na najpopularniejszych systemach płatności internetowych? Dziś odpowiadamy na najistotniejsze pytania. Brzmi ciekawie? To zostań z nami!

Sprawdzone porady dla branży e-commerce w czasie pandemii

Trwająca od kilku miesięcy pandemia stanowi dla wielu ogromne wyzwanie. Jest absolutnie nieoczekiwanym i nad wyraz trudnym sprawdzianem dla poszczególnych gospodarek i tworzących je przedsiębiorstw. Jedne już teraz poniosły niepowetowane straty, inne gwałtownie się wzbogaciły, a pewna część ma szansę wyjść z opresji obronną ręką i nieco zmienić profil swej działalności w drodze po przyszłe zyski. Gdzie w tym wszystkim są szybkie przelewy internetowe oraz branża e-commerce? Czy handel na dobre przejdzie do sfery online? Nie trać czasu, dowiedz się więcej już dziś.

3 rzeczy, na które warto zwracać uwagę przy szybkich przelewach online

Czy wiesz, że już co drugi Polak robi zakupy w sieci? Trudno się temu dziwić – technologia konsekwentnie idzie naprzód, a mniejsi i więksi gracze sektora e-commerce robią wszystko, by wykorzystać dostępne możliwości. Ty też budujesz swój biznes na płaszczyźnie wirtualnej? A może dopiero chcesz uruchomić swój sklep internetowy? Pamiętaj, że nowoczesne systemy płatności online mogą być Twoim nieocenionym sprzymierzeńcem. Sprawdź już dziś, co jest szczególnie ważne z perspektywy Twoich obecnych i przyszłych klientów, jak możesz wyjść ich potrzebom naprzeciw i jak jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc.