operator płatności online
Kategorie:

Jakie dokumenty są potrzebne do rozpoczęcia współpracy z operatorem płatności?

Spis treści

Chcąc wdrożyć bezpieczne płatności online w swoim sklepie, wystarczy nawiązać współpracę z operatorem sprawdzonej bramki. Dowiedz się, jak wyglądają formalności z tym związane w przypadku Paybylink, czyli jakie dokumenty są potrzebne, w jaki sposób zawierana jest umowa oraz jak ułatwiamy naszym klientom implementację systemu na stronie sklepu internetowego.

Uruchomienie płatności online – kwestie formalne

Zacznijmy od tego, że Paybylink to operator płatności, z którym nawiązanie współpracy jest wyjątkowo proste. Opracowaliśmy bowiem specjalne procedury, dzięki którym nasi klienci mogą dopełnić wszystkich formalności w sposób zdalny. Na naszej stronie znajdziesz zatem niezbędne dokumenty, m.in. szablon umowy oraz regulaminy świadczenia poszczególnych usług. Znajdziesz je w zakładce „Dokumenty”. 

Podstawą rozpoczęcia z nami współpracy jest rejestracja w serwisie, zaakceptowanie warunków umowy oraz wniesienie opłaty aktywacyjnej w symbolicznej wysokości 1 zł. Po aktywacji konta można przystąpić do integracji systemu płatności ze swoją stroną internetową sklepu. W tym celu wystarczy skorzystać z przygotowanych przez nas gotowych wtyczek oraz dokumentacji technicznej, które można pobrać bezpośrednio z naszej witryny. 

Dokumenty niezbędne dla sprzedawców

Wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia współpracy z Paybylink znajdziesz we wspomnianej zakładce w sekcji „Dla sprzedawców”. Najważniejszymi z nich są szablony umów. Nie musisz ich drukować, podpisywać ręcznie i odsyłać pocztą tradycyjną. Proponujemy wygodny sposób zawarcia umowy drogą elektroniczną. Przedtem zachęcamy do wnikliwej lektury wszystkich zapisów, a także zapoznania się z cennikiem poszczególnych usług, który jest integralną częścią każdej umowy. 

Na liście dokumentów „Dla sprzedawców” znajdują się także regulaminy świadczenia usług, które należy umieścić na stronie sklepu, aby mogli się z nimi zapoznać Twoi klienci.

Rodzaj dokumentów zależy od tego, jakie metody płatności będziesz chciał zaproponować swoim klientom. Do wyboru masz umowy i regulaminy dotyczące przyjmowania: 

  • płatności BLIK i przelewów online,
  • płatności SMS premium,
  • Direct Billing,
  • Paysafecard online.

Zwróć także uwagę na odrębny regulamin naszej promocji „Prowizja 0% przez pierwszy miesiąc”, dzięki której możesz wypróbować bezpłatnie bramkę Paybylink aż przez 30 dni. 

paybaylink

Integracja poszczególnych systemów płatności online

Po rejestracji otrzymasz dostęp do panelu klienta w naszym serwisie, za którego pośrednictwem zaakceptujesz warunki współpracy, a także dodasz metody płatności, z jakich chcesz korzystać. Kolejnym krokiem jest ich integracja z Twoim sklepem. Aby Ci to ułatwić, w zakładce „Dokumenty” udostępniliśmy zarówno dokumentację techniczną, jak i gotowe wtyczki do najpopularniejszych platform sprzedażowych takich jak: Shoper.pl, Home.pl, Magento, Presta Shop, WooCommerce i wielu innych. 

Jeśli chodzi o dokumentację techniczną, to zawiera ona szczegółową instrukcję dla programistów, jak wdrożyć i obsługiwać poszczególne systemy płatności online. 
Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów z integracją bramki, możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów. 

Masz dodatkowe pytania? Zajrzyj do naszej sekcji FAQ

Przed nawiązaniem z nami współpracy z pewnością będziesz chciał uzyskać więcej informacji na temat korzystania z bramki, czy też sposobu rozliczeń. Na wiele pytań znajdziesz odpowiedzi bezpośrednio na naszej stronie w zakładce FAQ.

Z sekcji „Dla sprzedawców” dowiesz się m.in.:

  • czy rejestracja w serwisie jest darmowa (tak, wymagamy jedynie opłaty aktywacyjnej 1 zł w celu potwierdzenia rachunku bankowego),
  • dlaczego warto wybrać Paybylink,
  • ile trwa aktywacja konta (kilka sekund),
  • w jakim terminie otrzymasz pieniądze na konto przesłane przelewem online od klienta itp. 

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej informacji, po prostu się z nami skontaktuj za pośrednictwem chatu online, infolinii lub poczty elektronicznej.

Paybylink – solidny partner dla Twojego sklepu internetowego

Już wiesz, jak rozpocząć współpracę z Paybylink i wdrożyć nowoczesne systemy płatności online w swoim sklepie internetowym? Jest to bardzo proste – wszystko załatwisz szybko i sprawnie online, bez skomplikowanych formalności. Zarejestruj się już dzisiaj w naszym serwisie i zacznij korzystać ze sprawdzonej bramki Paybylink, dzięki której zapewnisz swoim klientom najwygodniejsze metody dokonywania zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *