paybylink
Kategorie:

Jak Działa Usługa Płatności PayByLink?

Jeszcze nie tak dawno opłacenie rachunków za gaz czy telewizję wymagało wyprawy do lokalnego banku bądź na pocztę. Wypełnianie biało-czerwonych druczków i sprawdzanie czy przypadkiem nie popełniliśmy żadnego błędu podczas przepisywania rachunku. Pamiętacie to?

Dzisiaj Polska jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów jeśli chodzi o bankowość elektroniczną oraz dostępne metody płatności.

Co to jest PayByLink?

To tzw. szybkie przelewy, które zostały stworzone przez banki oraz operatorów technologii bankowych. Głównym założeniem było uproszczenie oraz przyspieszenie zakupów w sieci. Klienci, którzy będą realizować wpłaty na konto sklepu nie będą musieli przepisywać żadnych danych ani drukować druczków do przelewów tradycyjnych. Wystarczy, że zalogują się do banku i potwierdzą przelew. Wpłata zaksięguje się w przeciągu kilku sekund.

Czy płatności PayByLink są bezpieczne?

Płatności PayByLink są bardzo bezpieczne. Wszystkie dane do przelewu są uzupełniane automatycznie oraz weryfikowane przez bank co uniemożliwia cyberprzestępcom ingerencje w przeglądarkę płacącego. Dodatkowo wszystkie operacje na stronie są zabezpieczone certyfikatem SSL a o bezpieczeństwo środków dba Komisja Nadzoru Finansowego.

Gdzie można zapłacić szybkim przelewem Paybylink?

W dzisiejszych czasach płatności online są dostępne już niemal w każdym sklepie internetowym. Coraz częściej klienci patrzą na metody płatności dostępne w sklepie i decydują o wyborze firmy w jakiej zrobią zakupy.

Czy płatności Paybylink zwiększają obroty w sklepie?

Z płatnościami online jest tak jak z terminalami płatniczymi w sklepie. Bez nich nie przetrwasz bądź stracisz ogromne grono potencjalnych klientów. Według naszych obserwacji klienci robią więcej zakupów w internecie w momencie gdy mogą zapłacić za wszystko szybkim przelewem online. Kupujący nie jest ograniczony gotówką w kieszeni i wie, że może kupić więcej niż nawet faktycznie potrzebuje.

Jak włączyć płatności Paybylink?

Uruchomienie natychmiastowych przelewów to chwila! Możesz skorzystać z usług www.paybylink.pl i uruchomić płatności nawet w jeden dzień. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty skontaktuj się z nami bądź odwiedź naszą stronę internetową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *