paysafecard płatności
Kategorie:

Paysafecard – Co trzeba wiedzieć o płatnościach?

Zakupy w Internecie to już nasza codzienność. Nie ma się co dziwić. Są wygodne, szybkie, a często również tańsze od zakupów w sklepach stacjonarnych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również płatności on-line. W przeciwieństwie do płatności za pomocą tradycyjnych przelewów bankowym, płatności on-line są łatwiejsze i szybsze, a dodatkowo umożliwiają również bezzwłoczną realizację zamówienia. Poza płatnościami kartą, błyskawicznymi przelewami on-line oraz płatnościami typu BLIK, coraz większą popularnością cieszą się również płatności kartą Paysafecard. Co warto wiedzieć na ten temat?

Paysafecard

Karta Paysafecard – co to jest?

Karta Paysafecard jest to karta przedpłacona, dzięki której możliwe jest wykonywanie płatności w aż 46 krajach na całym świecie. Warto zaznaczyć, że do korzystania z karty Paysafecard nie jest konieczne posiadanie karty kredytowej czy nawet konta bankowego. Płatność można zrealizować po wprowadzeniu kodu PIN złożonego z 16 cyfr.

Wartość znajdująca się na karcie jest dostępna dla użytkownika zaraz po jej zakupie. Dodatkowo nie ma konieczności natychmiastowego wykorzystania wszystkich środków znajdujących się na karcie. Mogą one zostać przekazane do realizacji kolejnych transakcji.

Paysafecard - gdzie kupić

Karta Paysafecard – gdzie kupić?

Kartę Paysafecard można nabyć w wielu punktach sprzedaży, które znajdują się w całej Polsce oraz za granicą. Między innymi w Austrii, Belgii, Danii, Czechach, Francji, Finlandii, Portugalii, Hiszpanii, Rumunii, Wielkiej Brytanii czy też na Cyprze. Karta jest sprzedawana pod postacią kuponu, razem z kodem PIN. Można ją kupić w niektórych kioskach, supermarketach, na stacjach paliw, a nawet w aptekach. Dostępne są między innymi w sklepach sieci Auchan, Żabka, Lewiatan, E. Leclerc, Kolporter Salonik Prasowy, Ruch oraz ABC.

Karta Paysafecard – bezpieczeństwo

Karta Paysafecard to karta przedpłacona. Oznacza to, że wykorzystując ją do wykonywania zakupów przez Internet nie jest konieczne uzupełnianie żadnych formularzy z danymi osobowymi czy podawanie numeru rachunku bankowego. Ponadto nie trzeba w ogóle posiadać karty płatniczej ani rachunku bankowego. Aby możliwe było dokonanie zakupu wystarczy jedynie podać 16-cyfrowy kod, który został przypisany do danej karty. Sprawia to, że jest ona bezpieczna dla użytkownika. Nie ma ryzyka utraty pieniędzy z rachunku bankowego czy kradzieży danych. Płatności za pomocą karty Paysafecard są całkowicie anonimowe.

Karta Paysafecard – jaki jest koszt?

Samo korzystanie z karty Paysafecard jest bezpłatne, pod warunkiem że środki znajdujące się na karcie zostaną wykorzystane w przeciągu 12 miesięcy. Po tym czasie, od 13 miesiąca pobierana jest opłata od środków pozostałych na karcie. Darmowe jest również sprawdzenie salda karty oraz historii wykonanych transakcji. Karty Paysafecard mają różne nominały. W Polsce można nabyć karty o nominałach 20, 30, 50, 100 oraz 300zł.

Jeżeli masz wątpliwości, czy w Twojej okolicy możliwe jest korzystanie z karty Paysafecard, możesz sprawdzić to na stronie internetowej paysafecard.com, gdzie znajduje się wyszukiwarka punktów sprzedaży.

Podsumowując karta Paysafecard jest doskonałym pomysłem dla osób, które chcą w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób płacić za swoje zakupy w Internecie. To również świetne rozwiązanie dla osób, które np. ze względu na młody wiek, nie posiadają jeszcze konta bankowego oraz karty kredytowej, a także dla osób, które z różnych względów wolą zachować anonimowość przy dokonywaniu płatności.

paysafecard platnosci

Płatności Paysafecard – w twoim sklepie?

Nasza firma www.paybylink.pl dostarcza profesjonalne rozwiązania płatnicze dla sklepów internetowych. Posiadamy ofertę na płatności przelewem internetowym (Paybylink), ale również na płatności Paysafecard. Jesteśmy oficjalnym integratorem płatności Paysafecard w Polsce. Zapewniamy uruchomienie płatności w 24 godziny. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty skontaktuj się z nami bądź odwiedź naszą stronę internetową .

Jeden komentarz do “Paysafecard – Co trzeba wiedzieć o płatnościach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *