Kategorie:

Eyeshield zagra z nami do jednej bramki – Bramki płatności

Codziennie spora grupa ludzi wykonuje swoją pracę przed ekranem komputera lub sprawdza skrzynkę e-mail na swoim smartfonie. Długotrwały efekt wykonywania takich czynności może prowadzić do uszkodzenia wzroku, bądź zaćmy.

Czym jest światło niebieskie?

Niebieskie światło to składniowa światła słonecznego i w małych ilość nie jest zagrożeniem dla naszego zdrowia. Jednak pod wpływem rozwoju technologii spotykamy się z nim coraz częściej. Może być emitowane poprzez ekrany urządzeń elektrycznych LCD, oświetleniu typu LED,  jak i również w reflektorach ksenonowych w samochodach.

Sprawdź również: Unistal stawia na bramkę płatniczą paybylink.pl

Zastanawiasz się skąd bierze się bezsenność w Twoim życiu? Powodem może być notoryczne obcowanie z niebieskim światłem w Twoim telefonie lub co gorsza korzystanie z niego bezpośrednio przed snem. Taki tryb powoduje, że Twój mózg nie otrzymuje odpowiedniej regeneracji potrzebnej do naturalnego funkcjonowania organizmu. Prowadzi to do problemów z koncentracją i braku motywacji do działania.

eyeshield
Okulary Eyeshield

Przedstawiamy okulary firmy Eyeshield, które oferują rozwiązanie  problemu niebieskiego światła w życiu codziennym. 

Okulary Eyeshield skutecznie blokują światło niebieskie emitujące z telefonów, ekranów monitora czy oświetlenia LED. Na rynku możemy spotkać wiele rozwiązań blokowania niebieskiego światła, nawet te oferty z okularami, lecz Eyeshield daje 100% gwarancję na ich działanie.

Sprawdź również: Metoda na BLIKA. Nowy sposób wyłudzania pieniędzy

Jeżeli spędzasz przynajmniej 2 godziny przed ekranem komputera czy w pracy ,czy w domu lub pracujesz na nocne zmiany, okulary Eyeshield mogą być świetnym rozwiązaniem dla twoich oczu.

Okulary powinno się zakładać zawsze po zachodzie słońca, czyli wtedy, kiedy naturalnie nie występuje światło niebieskie. Można oszacować przybliżoną godzinę ich użytkowania, jednakże jest ona zróżnicowana w zależności od pory roku.

W trosce o fashionistów firma Eyeshield oferuje wiele wzorów i kształtów okularów ochronnych, więc każdy znajdzie dla siebie odpowiedni styl.

Cieszymy się, że firma Paybylink rozpoczeła współpracę z firmą, która w trosce o nasze oczy i samopoczucie umożliwia ich ochronę.  Ty też zadbaj o swoje oczy i nie wystawiaj ich na próbę. Jeżeli odczuwasz dyskomfort związany z wykonywaniem czynności wspomnianych w artykule zapoznaj się z ofertą firmy Eyeshield, która pomoże zwalczyć Twój problem.

Nie zwlekaj, zamów już dziś na www.eyeshield.pl!

Jeden komentarz do “Eyeshield zagra z nami do jednej bramki – Bramki płatności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *