goldenruspoland
Kategorie:

Golden Rush Poland Mistrzostwa w poszukiwaniu skarbów

Golden Rush Poland to wyjątkowe wydarzenie na skalę światową! Uczestnicy będą mogli poczuć dreszcz emocji i rywalizacji niczym słynny Indiana Jones.

Jeśli nie masz jeszcze planów na ostatni weekend sierpnia to mamy dla Ciebie oraz Twojej rodziny wyjątkowy pomysł zapewniający mnóstwo wrażeń – mistrzostwa w poszukiwaniu skarbów.

Głównym zadaniem eventu jest dobra zabawa oraz miło spędzony czas z rodziną, to jednak nie wszystko ponieważ celem uczestników jest znalezienie jak największej ilości skarbów na rozległym terenie wśród pól i lasów.

Zwycięży drużyna, która w wyznaczonym czasie 6 godzin znajdzie jak największą ilość żetonów. Zostaną one następnie przeliczone i jednogłośnie wyznaczą liderów konkursu.

W czasie trwania świetnej zabawy uczestnicy będą mieli szanse na odnalezienie klucza do wyjątkowego i drogocennego skarbu Króla Ryszarda. Główna nagroda to 10 arowa działka na Mazurach o wartości 35 000 zł! Do kłódki będzie pasował tylko jeden ze 100 kluczyków, ukrytych przez organizatora na terenie rozgrywania zawodów. Nie da się ukryć, że w tej części zabawy trzeba mieć wielkie szczęście. Jednak jak to mówią „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”.

Z pewnością z Golden Rush Poland nikt nie wyjdzie z gołymi rękoma. Miejsca od 4 do 10 zostaną uhonorowane nagrodami pocieszenia. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale uczestnictwa w zawodach, które będą pamiątką tych niepowtarzalnych wydarzeń!

Liczy się dobra zabawa i rywalizacja z innymi uczestnikami

Nagrody są z pewnością świetnym dodatkiem jednak pamiętajmy, że spędzamy ten czas z naszymi bliskimi bądź znajomymi. Event jest również świetnym pomysłem na firmowe spotkanie integracyjne.

Gratulacje należą się organizatorom za promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej, która często w dzisiejszych czasach jest zatracana.

Event posiada ograniczoną liczbę biletów, dlatego nie czekajcie, aż wszystkie zostaną wyprzedane i złóżcie zamówienie już dzisiaj na stronie Golden Rush Poland

paybylink bramka

Cieszymy się, że jako Paybylink możemy dostarczać płatności internetowe do tak innowacyjnych projektów jak Golden Rush Poland. Codziennie księgujemy tysiące transakcji, jednak są projekty które wywołują uśmiech na naszych twarzach i w tym gronie znalazł się właśnie Golden Rush Poland. Jeśli Ty również posiadasz projekt, do którego potrzebujesz płatności internetowych skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci profesjonalne rozwiązania płatnicze.

Dowiedź się więcej jak działa nasza usługa płatności Paybylink.

Jeden komentarz do “Golden Rush Poland Mistrzostwa w poszukiwaniu skarbów

  1. Ale świeny pomysł! Jestem bardzo ciekawa jak to się rozwinie. Trzymam kciuki, że będzie to jeden z największych eventów w Polsce organizowany co roku. O ile sytuacja się trochę uspokoi to moja obecność jest pewna jeszcze w tym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *