płatności w sklepie online
Kategorie:

Masz swój sklep internetowy? Poznaj 3 korzyści płynące ze współpracy z Paybylink!

Spis treści

Prowadzisz biznes online? Zastanawiasz się, jak skutecznie pozyskać klientów? Badania pokazują, że większość kupujących w sieci docenia szybkie płatności w sklepie internetowym. Sprawdź, dlaczego warto zaproponować im naszą bramkę Paybylink oraz na jakie korzyści ze współpracy z nami możesz liczyć. 

Płatności online to nieodłączny element branży e-commerce

Popularność zakupów online nieustannie rośnie, o czym świadczą statystyki, które mówią, że już 87% internautów w Polsce kupuje w sieci. To idealny moment na rozpoczęcie biznesu w internecie, co jednak nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Klienci internetowych sklepów mają bardzo konkretne oczekiwania, np. w zakresie płatności online.

Według raportu Gemius już 70% internautów najchętniej wybiera szybkie płatności w sklepie internetowym za pośrednictwem bramki płatniczej. Dużą popularnością cieszą się również płatności BLIK za pomocą smartfona. Obie metody uznawane są za szybkie, wygodne i przede wszystkim bezpieczne. 

W ostatnich miesiącach drastycznie spadła natomiast liczba e-konsumentów płacących za pomocą tradycyjnych przelewów oraz za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Oczywisty wniosek nasuwa się zatem sam: aby zaspokoić potrzeby klientów, należy im zapewnić możliwość dokonywania transakcji w sklepie za pomocą nowoczesnych metod. 

Możesz je zaproponować klientom, nawiązując współpracę z Paybylink. Jesteśmy doświadczoną instytucją płatniczą działającą pod nadzorem KNF, która dostarcza wyjątkowo przyjazne narzędzie do płatności internetowych. Za chwilę dowiesz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług. 

paybylink dla przedsiębiorców

Intuicyjny system płatności

W Paybylink dostarczamy system płatności dla sklepów internetowych, który jest łatwy w obsłudze i prosty w implementacji na stronie. Opracowaliśmy go w taki sposób, by współpracował z serwisami na najpopularniejszych platformach sprzedażowych czy najczęściej używanymi wtyczkami e–commerce. 

Naszą bramkę można z łatwością zintegrować między innymi z takimi systemami jak Shoper, Magento, Presta Shop, Woocommerce, WordPress, redShop. Każdy nasz klient otrzymuje wsparcie w zaimplementowaniu oprogramowania – dostarczymy Ci wszelkie niezbędne wtyczki oraz dokumentację techniczną potrzebną do integracji wybranych metod płatności, a także udzielimy pomocy w razie jakichkolwiek problemów. 

Partnerstwo biznesowe – co oferujemy

Współpraca z Paybylink opiera się na partnerstwie biznesowym – każdego klienta traktujemy jak naszego współpracownika, któremu proponujemy korzystne warunki współpracy. Przede wszystkim oferujemy bezpłatny okres próbny na przetestowanie naszego narzędzia. Przez miesiąc możesz używać naszej bramki bez żadnych opłat, by przekonać się o jej funkcjonalności. 

Maksymalnie uprościliśmy także aktywację konta. Cały proces rejestracji u nas odbywa się online i wymaga jedynie podania numeru NIP firmy oraz adresu e-mail, jak również prostej weryfikacji tożsamości za pomocą przelewu w symbolicznej kwocie 1 zł.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz również liczyć na przejrzyste zasady rozliczeń, a także zawsze terminową wypłatę środków, które dotrą do Ciebie już na drugi dzień roboczy. 

Najnowocześniejsze metody płatności 

Implementacja naszej bramki to także korzyści biznesowe. Dlaczego? Dzięki niej możesz zaspokoić potrzeby swoich klientów chcących płacić za zakupy za pomocą najnowocześniejszych metod płatności. Uważnie śledzimy rozwój technologii, na bieżąco rozszerzając możliwości naszego narzędzia. Już dzisiaj Twoi klienci mogą za pomocą Paybylink płacić na kilka różnych sposobów:

  • błyskawicznymi przelewami online pay–by–link,
  • BLIK–iem,
  • kartą,
  • Paysafecard,
  • poprzez SMS Premium i DirectBilling. 

Co ważne, oferujemy bezpieczne płatności internetowe, ponieważ stosujemy najlepsze systemy ochrony i szyfrowania danych przekazywanych między użytkownikami serwisu i bankami. 

Decydując się na współpracę z Paybylink, możesz mieć pewność, że obsługa płatności online będzie na najwyższym poziomie. Docenią to Twoi klienci, którzy przez możliwość dokonywania transakcji w ulubiony sposób chętniej będą kupować produkty w Twoim sklepie. Zarejestruj się już teraz! Wypróbuj nasze narzędzie, a przekonasz się, dlaczego warto z nami zostać na dłużej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *