Chat with us, powered by LiveChat

IN PAY S.A. to firma działająca na Polskim rynku od 2013 roku w branży kryptowalut pod marką swap.ly. Platforma umożliwia sprzedaż oraz zakup kryptowalut płacąc przy tym od razu szybkim przelewem od paybylink.pl

Firma IN PAY S.A jest pierwszą firmą, która umożliwiła polskim przedsiębiorcom akceptowanie płatności w cyfrowych walutach, jak również jako pierwsza na świecie przeprowadziła udaną kampanię equity crowdfundingu za cyfrową walutę.

Od 2014 wprowadza innowacyjne usługi na rynku usług płatniczych w tym możliwość zasilania dowolnych rachunków bankowych cyfrową gotówką. Swap.ly jako innowacyjna platorma kryptowalut udostępnia swoim partnerom szereg rozwiązań od terminala płatności dla sklepu stacjonarnego do pluginów na stronę internetową.

IN PAY S.A to otwarta firma na wyzwania i jest wstanie również dostarczyć specyficzne aplikację, która jest wstanie przyjmować płatności. Więcej o początkach Swap.ly dowiecie się w wywiadzie z Orange Polska

Doładowania za kryptowaluty

IN PAY S.A. jako pierwszy w Polsce zaoferował przy współpracy z T-Mobile możliwość doładowania telefonu za pomocą kryptowalut. W ofercie znajdują się Polskie jak i zagraniczne sieci komórkowe min; heyah, Lyca Mobile, Virgin Mobile, Orange, Play, Plus i oczywiście T-Mobile.

Myślicie, że to wszystko? swapl.ly posiada w ofercie mnóstwo kodów prepaid. Z pewnością zainteresuje Was zakup kart PlayStation, Steam, Amazon czy zalando.

paysafecard platnosci

Nasza firma www.paybylink.pl dostarcza profesjonalne rozwiązania płatnicze dla sklepów internetowych. Posiadamy ofertę na płatności przelewem internetowym (Paybylink), ale również na płatności Paysafecard. Jesteśmy oficjalnym integratorem płatności Paysafecard w Polsce. Zapewniamy uruchomienie płatności w 24 godziny. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty skontaktuj się z nami bądź odwiedź naszą stronę internetową .


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *