Kategorie:

E-portfel – czym jest i jak z niego korzystać?

W dobie postępującej digitalizacji szybkie płatności online stały się dla wielu konsumentów absolutnym standardem. Coraz chętniej też rezygnujemy z używania gotówki na rzecz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest między innymi e-portfel – nazywany także e-portmonetką, portfelem elektronicznym czy też portfelem cyfrowym. Jakie ma szanse, by zyskać nasze trwałe uznanie? A może kupującym w zupełności wystarczy szeroki wybór szybkich transferów, przez co popytu na opcje typu e-wallet zwyczajnie nie ma? Dokąd prowadzi ten zacięty technologiczny wyścig? Dziś spróbujemy odpowiedzieć na kilka niezwykle istotnych pytań. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

Jakie możliwości daje e-portfel?

Na samym początku wyjaśnijmy dokładnie, czym tak naprawdę jest portfel elektroniczny. To osobiste konto, które zakłada się w specjalnym zewnętrznym serwisie internetowym – należącym do firmy operującej szeroko pojętymi płatnościami. Pozwala ono zarejestrowanemu użytkownikowi gromadzić na nim środki pieniężne i w razie potrzeby dokonywać błyskawicznych bezgotówkowych transakcji. Umożliwia też podpięcie własnej karty płatniczej, swobodny przesył funduszy na inne platformy tego typu i oczywiście swobodne wypłacanie pożądanych kwot. Wbrew pozorom z cyfrowego portfela chętnie korzystają zarówno młodsi, jak i starsi internauci. Przede wszystkim z uwagi na wygodę. Nie trzeba np. zapamiętywać ani za każdym razem przepisywać kodu CVC/CVV znajdującego się na odwrocie karty. To samo tyczy się kilkunastocyfrowego, wybitego z przodu numeru. Co ważne, e-portmonetki są uznawane w większości państw na świecie.

Jak to działa? Szybko i wygodnie!

Aby rozpocząć korzystanie z elektronicznego portfela, należy dokonać rejestracji oraz podania niezbędnych danych. Procedura jest prosta i bezpieczna. Gdy chcemy zapłacić za wybrany towar lub usługę, wystarczy się zalogować za pomocą adresu mailowego i hasła, dokończyć bieżącą płatność i gotowe! Tego typu rozwiązanie na pewno będzie atrakcyjne dla osób, które chcą utrzymać jasno określony poziom wydatków za zakupy w serwisach internetowych. Wydamy bowiem tylko tyle, ile zgromadziliśmy na wirtualnym rachunku. Pamiętaj, że jeśli choć część klientów Twojego sklepu online chętnie używa e-portmonetek, istnieje równie duża szansa, że szybkie transfery także nie są im obce. Zadbaj więc, dzięki wsparciu ze strony Paybylink, o jak najszerszy wachlarz dostępnych możliwości. Jakie narzędzia z powodzeniem wdrażamy u swoich zleceniodawców?

  1. Płatności BLIK
  2. Direct Billing
  3. Paysafecard
  4. SMS Premium
  5. Szybkie płatności online

Potrzebujesz zasięgnąć dokładniejszych informacji? Zachęcamy do skontaktowania się z jednym z naszych specjalistów. Możesz też zajrzeć do solidnie opracowanej sekcji FAQ.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Nic dziwnego, że w dobie codziennie przeprowadzanych ataków hakerskich, wielu ludzi obawia się o nagłą utratę gromadzonych przez lata oszczędności. Portfele cyfrowe umożliwiają na szczęście wysoce bezpieczne płatności internetowe. Wykorzystywane rozwiązania podlegają stałemu testowaniu oraz wszelkim działaniom optymalizacyjnym i usprawniającym. Wielopoziomowe systemy ochronne gwarantują użytkownikom nie tylko spokój, jeśli idzie o przechowywane środki, ale też szansę na zachowanie anonimowości podczas zakupów. Aktywnej e-portmonetki może używać tylko właściciel. Co należy podkreślić? Na pewno to, że przy dokonywaniu operacji nie dochodzi do wymiany danych wrażliwych, co skutecznie eliminuje ryzyko pozyskania chronionych informacji przez osoby niepowołane.

Gotowy do zakupów?

Sektor e-commerce niezmiennie rośnie w siłę. Wszystko wskazuje na umacnianie się tego trendu zarówno w bliższej, jak i nieco bardziej odległej przyszłości. Stwórz swoim odbiorcom, współpracując z Paybylink, przyjazne środowisko zakupowe i uważnie rozpoznawaj wszelkie ich potrzeby. Szybkie transfery płatności online to prosty i skuteczny sposób na sukces. Jeśli dodamy do tego sprawnie działające portfele elektroniczne, korzystanie z gotówki w codziennym życiu będzie coraz rzadziej wybieraną opcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *