Kategorie:

Unistal stawia na bramkę płatniczą paybylink.pl

Razem gramy do jednej bramki. Bramki płatności.

Miło nam poinformować, że kolejny Partner dołącza do naszego grona. Dzięki wdrożonym przez nas rozwiązaniom ZHUP UNISTAL Sp. z o.o. będzie mogła przyjmować płatności za pośrednictwem naszej bramki, w której na potrzeby sklepu wdrożone zostały płatności paybylink oraz blik.

Sprawdź również: Paybylink.pl oficjalnie dostawcą płatności w IN PAY S.A.
Co znajdziemy w ofercie Unistal?

Firma Unistal oferuje nam szeroki asortyment w kategorii armatury kuchennej, łazienkowej, czy nawet ogrzewnictwa.
Jeżeli ostatnio myślałeś nad przeróbką Twojej kuchni lub łazienki, na stronie sklepu Unistal na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Pierwsza czynność po wejściu do domu czy mieszkania to zdecydowanie mycie rąk. Jeśli mówimy już o myciu rąk to z pewnością kojarzy się to z baterią umywalkową. Unistal dysponuje wielkim zróżnicowaniem produktu z podziałem na styl, kształt, kolor, a nawet i przeznaczenie.
Firma idzie z duchem czasu i jest na bieżąco z każdym trendem panującym na rynku. Oldschool czy Newschool? Może jedno i drugie. Wybór leży po stronie klienta. Wszystko to produkowane z wysoką jakością podzespołów i znakomitym designem.

umywalka Unistal

Bez wątpienia komfort każdej łazienki to obszerna kabina prysznicowa, a przede wszystkim jej odpowiednia jakość. Jeśli dysponujemy większym metrażem w naszej łazience, możemy spokojnie skusić się na standardowe drzwi jedno- bądź dwuskrzydłowe. W przypadku kiedy jesteśmy ograniczeni co do miejsca, doskonałym wyborem okażą się przesuwne drzwi prysznicowe, które nie potrzebują gospodarowania dodatkowego miejsca.
Takie czy inne zostały wykonane przez firmę Unistal z wysokiej jakości, grubego szkła, które nie tylko dobrze się prezentuje, ale wyróżnia się również trwałością i doskonałą termoizolacją.

Sprawdź również: Golden Rush Poland Mistrzostwa w poszukiwaniu skarbów

Kierując naszą drogę pod prysznic, chcielibyśmy wziąć gorącą lub chłodną kąpiel, pod wąskim lub szerokim strumieniem. Może niektórzy wolą brać długie kąpiele leżąc w wannie? Na takie rozwiązanie nasz kontrahent również jest przygotowany. Oferuje przy tym szeroki wybór baterii natryskowych produkowanych przez topowych producentów na rynku. Spośród licznych rodzajów baterii, możemy wyróżnić baterie ścienne, podtynkowe, termostatyczne, jedno- i dwuuchwytowe, które doskonale wpasują się w każdą łazienkę.

Wanna Unistal

Każdy ma ochotę na odrobinę ciepła w domu. Nic prostszego, asortyment jest nieskończony. Od biokominków po bardziej skomplikowane instalacje grzewcze, na pewno nie zabraknie ciepła w Twoim domu. Poczuj się niczym prawdziwy Kanadyjczyk, montując kominek powietrzny od firmy Unistal. Dla tych bardziej oszczędnych zaleca się właśnie ten rodzaj kominka ze względu na tani koszt jego instalacji. Kiedy chcemy coś bardziej praktycznego i nie boimy się o kieszeń, kierowałbym zakres naszych zainteresowań w stronę kominków z płaszczem wodnym rozprowadzając przy tym ciepłą i pozytywną energię w całym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *